Статті по аюрведі

Неприємний запах тіла - проблема, яка просто не може довгий час залишатися без уваги!

Детальніше...

Профілактика розвитку бурситів

Детальніше...

Аюрведа суглоби - це інноваційні комплексні засоби, які забезпечують максимальний догляд і підтримку опорно-рухових функцій.

Детальніше...

При наявності інфекційних захворювань, каменів в нирках, для усунення больових і дискомфортних відчуттів рекомендується купити препарат, що повністю складається з рослинної сировини.

Детальніше...

Від правильної роботи печінки - "фільтра" нашого організму, може залежати не тільки самопочуття, але і загальний стан здоров'я людини. Якщо не хочете використовувати медичні препарати, на допомогу прийде аюрведа, чистка печінки за допомогою таких засоб

Детальніше...

Наш магазин "Аюрведа-Best" піклується про те, щоб асортиментний ряд препаратів на всі випадки життя складався виключно з тих, що давно довели ефективність і позитивний вплив на організм, одним з яких є лів 52.

Детальніше...

Ефективний засіб, який лікує аюрведа суглоби - лакшаді гуггул, в основі якого два види смол, які надають оздоровчий і профілактичний ефект на всю опорно-рухову систему.

Детальніше...

Для відновлення нормальної роботи шлунково-кишкового тракту, впливає не тільки на наше самопочуття, але і на здоров'я організму в цілому, рекомендується використовувати натуральні засоби.

Детальніше...

Масу незручностей і дискомфорту може принести гастрит - небезпечне захворювання шлунка, що вимагає негайних дій по його лікуванню

Детальніше...

Одним з кращих засобів в аюрведі для лікування і профілактики захворювань нирок є Чандрапрабха Ваті. Його компоненти мають сечогінну, протизапальну дію

Детальніше...