Про нас

Ми почали як інтернет магазин АЮРВЕДА BEST. Магазин почав свою діяльність в 2016 році. До цього, протягом 16 років формувався асортимент. Ще з 2000-го року люди робили нам регулярні замовлення на різні аюрведичні засоби з Індії. І з кожним роком асортимент товарів, що замовляються все більше розширювався і поглиблювався.

Ми не віддавали великих переваг якимось окремим препаратам або конкретним виробникам аюрведи з Індії.

Все відбувалося само собою, без нашого нав'язування і без реклами з нашого боку. Все завжди виходило з попиту споживача, який десь у знав щось про якийсь аюрведичний препарат або спецію з Індії і робив нам замовлення. Потім людина отримувала досвід його застосування і замовляла нам препарат повторно.

Щось з часом відходило, як малоефективне, а щось залишалося в регулярному інтересі і попиті людей.

Таким чином протягом 16 років сформувався чималий асортимент регулярно затребуваних аюрведичних засобів різних індійських виробників, які продовжують користуватися популярних і сьогодні на Україні у багатьох людей.

В Індії багато компаній виробляють аюрведичні засоби вже багато років. І, як показав наш досвід маркетингових досліджень ось уже на протязі 16 років, у кожної компанії-виробника є більш і менш успішні аюрведичні засоби.

Ми як і раніше відкриті до нашого замовника, приймаємо і доставляємо вам той товар, той аюрведічний засіб (аюрведичний препарат, аюрведичну косметику, спецію, арома) з Індії, що ви нам замовте.

Ми завжди намагаємося підтримувати стабільність в асортименті, кращі ціни, швидку доставку і дружнє ставлення до клієнта.

Завжди раді вашим замовленням і побажанням.