Відгуки
265
4.8
/ 5
середній рейтинг магазину
- Якість товару
- Доставка
- Ціни
- Асортимент
Богдан
15/10/2025 18:21:43
Великий асортимент продукції, ціни нижні, ніж в інших магазинах, швидка доставка. Товар відповідає опису на сайті. Рекомендуюю до співпраці з даним магазином.
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за відгук!
Людмила
13/10/2025 10:42:58
Товар хороший. Перевірено. Магазин відгукується відразу по замовленню. Товар отримала швидко. Але! трохи стало неприємно, оскільки при замовлені на велику суму, було зазначено додатково про отримання подарунку. Отримала повідомлення що зазначений подарунок закінчився і вкладуть інший. Але при отримані товару ніякого подарунку не було!!! Сумно. Не в подарунку справа, а в розчаруванні не отримання очікуваного. Тоді взагалі не пишіть не про які подарунку, як що ви їх не вкладаєте. Товар і так будуть брати кому вони необхідні і не треба робити маркетингові ходи.
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за відгук! Перепрошуємо за цю ситуацію. Для вирішення питання напишіть нам у вайбер. Менеджери допоможуть
Олександр
11/10/2025 20:52:12
Все добре, доставлено вчаснО!
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за відгук!
Вячеслав Корниенко
08/10/2025 18:35:33
це дійсно ефективний і дійовий засіб
Відповідь адміністратора:
Сергій
08/10/2025 09:01:59
Все чудово! Ціни та якість адекватні. Доставка вчасно.
Відповідь адміністратора:
Дякуємо!
Олександр Євенков
07/10/2025 02:44:41
чудово! Все супер дякую, що продаєте такі товари як Nirdosh
Відповідь адміністратора:
Дякуємо!
Олександр
06/10/2025 23:11:52
Сподіваюсь що Нірдош будете і надалі поставляти
Відповідь адміністратора:
Олег
01/10/2025 20:59:28
прекрасна фірма, все актуально та достовірно
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за відгук!
Любов
30/09/2025 11:41:35
Дякую ! Все прийшло швидко, товар якісний, ціни задовільні!
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за відгук!
Олександр
19/09/2025 12:02:22
Вперше замовив спеції в цьому магазині. Вибрав по назві "Аювведа". Хто знає що це таке, тому пояснювати не потрібно. Хто не знає - нехай поцікавиться.
Перше на що звернув увагу - аромат спецій чути через стандартний поштовий пакет Нової Пошти, а він полієтиленовий.....
Відкрив - упаковано якісно і СКРОМНО як пакує сама ПРИРОДА для зцілення, а не торгаші : (яскраве пакування, крикливі написи і сміття за наповненням) для прибутку. Символика Арведична додає настрою і відповідно готує Свідомість до вживання спецій. Приготував все що було иені потрібно зрозуміла річ теж так, як рекомендують знавці Арведи. Дуже задоволений, ще щось куплю саме у них, сподіваюсь що якість теж буде відмвнною.
Удачі, тримаємось ! Рекомендації та спеції Арведи зараз потрібні як ніколи, оскількь саме Природа підготує наше тіло+дух+свідомість до випробовань, які скоріш за все попереду нас всіх і чекають...
Анастасія
15/09/2025 16:36:42
Дякую, магазином задоволена.
Якісний сервіс і товар, швидке відправлення. Навіть подарунок до замовлення отримала.
Позитивний досвід покупок в цьому магазині.
Дякую команді!
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за відгук!
Максим
05/09/2025 14:24:21
Приземна ціна за якісний товар
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за відгук!
Сніжана
09/08/2025 22:26:48
Дякую Вам за хорошу роботу!
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за відгук!
Андрій
31/07/2025 19:17:56
Все прийшло , задоволений
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за відгук!
Ірина
22/07/2025 08:58:44
Сервіс на вищому рівні. Великий асортимент. Про сам товар напишу потім, т.я. тільки почала приймати.
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за відгук!
Іван
16/07/2025 06:49:56
Добрий відгук про роботу магазину та ввічливих продавців. Товар якісний.
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за відгук!
Сергей
08/07/2025 18:16:17
Все +++++++++++++++++++++++++++++++++
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за відгук!
Юрій
08/07/2025 13:57:07
Коробка і тюбик були пом'яті.
Відповідь адміністратора:
Добрий день, для вирішення питання просимо надати фото товару, який Вам прийшов на наш Вайбер
Сергій
02/07/2025 22:07:06
Гарний магазин. Розумні ціни, якісні товари та ввічливий персонал. Рекомендую!
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за відгук!
Виктория
27/06/2025 23:36:51
пропьем препарати потом будем говорить о якости а так связались быстро и доставлено быстро спасибо
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за відгук!
Людмила
10/06/2025 09:16:37
Отримала замовлення: швидко, із зворотньою підтримкою, без пошкоджень. Дякую! Відгук з результату зможу зробити тільки після приймання препаратів.
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за відгук!
Людмила
06/06/2025 14:59:31
Товар упаковано якісно, доставлено швидко. Дякую
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за відгук!
Тамара
29/05/2025 14:31:16
Інтернет магазин рекомендую. Все швидко, зручно, якісно. Менеджеру окреме дякую за оперативність у відправці товару. Отримала вже наступного дня.
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за відгук!
Роман
22/05/2025 10:22:01
Все супер як завжди! Дякую!
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за відгук!