Лідери продажів

Підтримує на рівні цукор в крові і сечі, стимулює підшлункову для вироблення інсуліну.

206.27 грн.

Зцілює від коронавіруса протягом тижня!

767.63 грн.

при молочниці, неспецифічних білях, для усунення збоїв в жіночому організмі

203.66 грн.

Денний крем для обличчя Кхаді з екстрактом Алое Віра - призначений для захисту шкіри обличчя від зовнішніх несприятливих чинників навколишнього середовища.

459.54 грн.

Neem Kanti soap - аюрведичне мило з маслом дерева Нім

78.33 грн.

Чаванпраш 1000грм Бад янатх в економ упаковці  вироблений на індійському заводі,якому вже більше 100 років

673.64 грн.

Аюрведичні препарати


Раді Вас вітати в інтернет магазині «АЮРВЕДА BEST», який пропонує замовити аюрведичні препарати кращої якості. На сьогоднішній день вони користуються великою популярністю, так як створені тільки з натуральних інгредієнтів за стародавніми формулами Аюрведи.

Важливо відзначити, що аюрведические препарати мають природне походження і перевірені тисячоліттями. Застосовуються вони в медицині для профілактики і лікування різних захворювань.

Як відомо все люди прагнуть бути здоровими, жити довго і щасливо. Але з урахуванням швидкого життєвого ритму, погану екологію знижується імунітет, в результаті чого погіршується здоров'я і самопочуття. В такому випадку правильно підібрана формула натуральних препаратів Вам просто необхідна. Замовити її пропонує магазин «АЮРВЕДА BEST». Запропоновані аюрведические препарати є актуальним рішенням, для відновлення роботи всього організму.

                                        

Аюрведичний магазин


Всі препарати нашого сайту мають здатність вплинути на функціонування всіх органів і відновити їх природну силу. Наш аюрведичний магазин, дозволить вибрати відповідне рішення для оздоровлення всього організму. Вибираючи наш аюрведичний магазин, Ви отримаєте комплексні рішення і особливі формули трав'яних оздоровлюючих зборів.

                                         

Аюрведична косметика

Для кожної дівчини дуже важливо зберегти молодість і еластичність шкіри. Це дозволить завжди виглядати привабливо і красиво. Ось чому відмінним рішенням може стати аюрведическая косметика, склад якої просто вражають своєю дієвістю. Натуральний склад, яким володіє аюрведическая косметика, досліджувалася протягом багатьох років.

Сучасний і практичний аюрведичний магазин Київ, дозволить придбати не просто комплексне рішення, а справжнісінькі джерела здоров'я і краси. Тут ви зможете знайти необхідні кошти, які допоможуть зберегти Вашу молодість і здоров'я. Тому пропонуємо скористатися пропозицією, яке пропонує аюрведичний магазин Київ, де у кожного є можливість підібрати для себе необхідні якісні препарати.

Магазин Аюрведи Київ, пропонує вікові традиції і високу якість кожного збору трав і настоїв. Ми гарантуємо, що магазин Аюрведи Київ вразить Вас ефективністю і високою якістю кожного з препаратів.